وکیل در مشهد

دعاوی خانوادگی
دعاوی خانوادگی چیست؟
می 26, 2018
داوری در دعاوی حقوقی
داوری دعاوی حقوقی
می 29, 2018

موسسه حقوقی مدافعان حق با داران بودن وکیل در مشهد در نظر دارد با کادری از وکلای مجرب و متخصص و حرفه ای و باتجربه شما را در رسیدن پرونده مطروحه یاری نماید و به موفقیت برساند.

این موسسه در نظر دارد ابتدا پرونده شما را رسیدگی کرده سپس براساس موضوع مطرح شده پرونده شما را به وکیل متخصص ارجاع دهد.
این موسسه از چندین وکیل تشکیل شده است و همین امر رسیدن به موفقیت در پرونده شما را آسان تر خواهد کرد.
همراهی وکیل در طول دوره وکالت با موکل. وهدایت موکل و روشن کردن موکل در زمینه طی کردن روند پرونده
این موسسه به دلیل داشتن چندین وکیل متخصص وحرفه ای باعث میشود ابتدا رسیدگی کلی که انجام گرفته باعث میشود بهترین لایحه و بهترین داداخواست و پس از تعیین جلسه رسیدگی بهترین دفاع توسط وکیل متخصص در زمینه پرونده شما انجام گیرد وهمین امر باعث خواهد شد پرونده به موفقیت نایل شود.

ازسوی دیگر در این موسسه رسیدگی اولیه به صورت دقیق انجام خواهد شد.

مطلب پیشنهادی : طلاق توافقی چیست؟

شعار موسسه مدافعان حق:: سرعت_دقت_تمرکز _ و رسیدن به موفقیت در پرونده

این شعار به دلیل وجود کارشناسان و وکلای متخصص وباتجربه به وجود آمده است.

 موسسه مدافعان حق باعث شده است که موکل باسهولت بیشتری با وکیل خود ارتباط داشته باشد.

خدمات موسسه حقوقی مدافعان حق در مشهد

وکالت – مشاوره حقوقی رایگان – آموزش مفاهیم حقوقی و کیفری و دفاع از کلیه دعاوی حقوقی و قراردادها مانند :

۱) دعاوی کیفری (خیانت در امانت، قتل شبه عمد (ناشی از سوانح رانندگی) – ترک انفاق – انتقال مال غیر

۲) وکالت حقوق امور حبسی (ارث و وصیت) : اخذ گواهی حصر وراثت – تنظیم وصیت نامه عادی و – مهر و موم کردن ترکه موفا – دفاع از صحت وصیت نامه عادی – تصمیم و فروش اموال منقول و غیرمنقول متوفا

۳) حقوق تجارت (حق اختراع – دعاوی اوراق بهادار – ثبت و انتقال علائم تجاری – دعاوی ورشکستگی)

وکیل در مشهد

وکیل در مشهد


مشاوره حقوقی دعاوی اجاره – استیجاره و عقد بیع در ارتباط با اموال غیر منقول – تخلیه و تحویل اعیان مستاجره مسکونی اداری و تجاریو سایر اماکن استیجاری – مطالبه امور معوقه – تعدیل اجاره – رفع تصرف عدوانی – خلعیت – قلع و قمع بنای با مطالبه اجرت المثل – الزام فروشنده مبنی بر تنظیم سند رسمی به نام خریدار – تفکیک – افراز و فروش املاک متشاعی – تنظیم مبایعه‌نامه های عادی و رسمی – فسخ هرگونه مبایعه‌نامه – انجام کلیه معالمات به وکالت از طرف فروشنده یا خریدار یا موجر و مستاجر در خصوص مستغلات و اراضی با هرگونه کاربری مسکونی تجاری اداری زراعی، اقدام به منظور ابطال آراء کمیسیون ماده ۶۲ – طرح دعاوی در زمینه سایر عقود معینه – وکلات در طلاق توافقی در مشهد توسط وکیل زبده – وکیل در مشهد – وکیل مهریه در مشهد

وکیل تمامی امور موضوع وکالت را به حساب موکل انجام می‌دهد و در نتیجه بنا به تصریح ماده‌ی ۶۷۴ قانون مدنی، موکل می‌بایست تمام تعهداتی را که وکیل در حدود اختیارات خود کرده است، انجام دهد و نمی‌تواند از آن تعهدات یا نتایج آن، سرباز زند. البته در مورد آنچه که وکیل در خارج از حدود وکالت انجام داده است، موکل هیچگونه تعهدی ندارد؛ مگراینکه همانطور که گفته شد، اعمال فضولی وکیل را تأیید کند تا صحت حقوقی بیایند.

موکل می‌بایست اجرت مقرر در وکالتنامه را به وکیل بپردازد و در صورت عدم تعیین مبلغ میان طرفین، دادگاه با توجه به ماهیت اعمال وکیل و ارزش آن در عرف، قیمتی را تحت عنوان اجرت‌المثل مشخص می‌کند تا به وکیل پرداخت شود. البته وکالت می‌تواند بدون اجرت و مجانی نیز باشد که این امر، مستلزم ذکر در قرارداد است و در صورت عدم ذکر مجانی بودن یا نبودن، اصل بر مجانی نبودن وکالت است؛ چراکه عرفاً و عقلاً کسی کاری را بدون اجرت برای دیگری انجام نمی‌دهد.

به صورت کلی و به عنوان یک شرط بنایی در عقد وکالت، وکیل می‌بایست مصلحت و منفعت موکل را حفظ کند و در غیر این صورت، طبق یک نظر حقوقی، موکل حق دارد که آن دسته از اموری را که به مصلحت وی نبوده، رد کند و یا اینکه خود، آنان را تنفیذ کند. طبق ماده‌ی ۶۶۶ قانون مدنی، هرگاه وکیل تقصیر کند و به واسطه‌ی تقصیر وی، خسارتی به موکل وارد شود، چنانچه عرفاً وکیل مسبب این خسارت محسوب شود، خود به تنهایی مسؤول است.

اجرت وکیل یا همان حق‌الوکاله‌ی او، اصولاً تابع قرارداد میان وکیل و موکل است و سقفی ندارد. لیکن تعرفه‌ای که در خصوص حق‌الوکاله تصویب می‌شود، اثراتی نیز دارد. باید گفت که در صورت شکست یک طرف در دعوا، تمامی هزینه‌های دعوا و از جمله حق‌الوکاله‌ی وکیلِ طرف پیروز دعوا، بر عهده‌ی محکوم‌علیه است.

در این شرایط، اگر حق‌الوکاله‌ی وکیل طرف پیروز دعوا، کمتر از میزان تعرفه‌ی قانونی باشد، محکوم‌علیه باید همان مبلغ پایین‌تر را به شخص پیروز دعوا بپردازد؛ لیکن در صورتی که آن حق‌الوکاله بیش از مبلغ تعرفه‌ی قانونی باشد، محکوم‌علیه تنها موظف است همان مبلغ تعرفه‌ی قانونی را به شخص پیروز بپردازد و راجع به مازاد، تکلیفی ندارد. لیکن رابطه‌ی مالی شخص پیروز با وکیل خویش، کماکان طبق قرارداد میان آن دو است.

حق‌الوکاله‌ی وکیل خود شخص محکوم‌علیه نیز، طبق همان توافق میان موکل و وکیل خواهد بود. لازم به ذکر است که مبلغ تعرفه‌های قانونی موجود در این زمینه، متغیر است و بستگی به قوانین مصوب در این زمینه دارد. در هر حال باید دانست که در صورت نبودن قرارداد، همان مبلغ تعرفه ملاک خواهد بود.

برای ارتباط با ما لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس (کارشناس حقوق)

۰۹۳۹۲۶۹۶۵۴۶

۰۹۱۵۷۵۸۷۴۲۴

اشتراک گذاری

Summary
وکیل در مشهد
Article Name
وکیل در مشهد
Description
موسسه حقوقی مدافعان حق با داران بودن وکیل در مشهد در نظر دارد با کادری از وکلای مجرب و متخصص و حرفه ای و باتجربه شما را در رسیدن پرونده مطروحه یاری نماید و به موفقیت برساند.
Author
Publisher Name
vakilhamrah
Publisher Logo